Förhöjningsram
Förhöjningsram, Impressivo, 3-fack, 85mm, dj40mm, matt vit
Type: 1723S85-884 El-Number: 1815518 Product ID: 2TKA00004861 GTIN: 6438199009490 Product ID: 2TKA00004861
Förhöjningsramar Impressivo. Apparater för infällt montage kan normalt monteras utvändigt med hjälp av dessa utanpåliggande förhöjningsramar. Tänk på att kontrollera att ramens höjd rymmer den aktuella apparatinsatsen. Materialet är av en hållbar högkvalitativ plast. Ytan är matt. Rengöring med en mild, vanlig hushålls rengöringsmedel. Var försiktig när du rengör med ett kraftfullt lösningsmedel.
Technical specification
Packing
| Package: | 1/25 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Sammansättning: | Ram för utanpåliggande montage |
| Lämplig för kopplingsmoduler i hushållsmiljöer: | No |
| Antal enheter: | 3 |
| Monteringsriktning: | Horisontell och vertikal |
| Form: | Rektangulär |
| Material: | Plast |
| Materialkvalitet: | Termoplast |
| Halogenfri: | No |
| Ytskydd: | Lackerad |
| Typ av yta: | Matt |
| Färg: | Vit |
| RAL-nummer (liknande): | 9016 |
| Transparent: | No |
| Skyddsram ingår: | No |
| Med kanalinföring: | No |
| Med kabelingång: | No |
| Med förskruvningsinföring: | No |
| Stöttålig: | No |
| Kapslingsklass (IP): | IP21 |
| Bredd: | 85 mm |
| Höjd: | 227 mm |
| Djup: | 40 mm |