Monteras i appartdosa eller kopplings/takdosa.
Technical specification
Electrical quantities
| Märkspänning: | 230 V |
Packing
| Package: | 1/10 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Typ av last: | Universal och LED Retrofit |
| Monteringsmetod: | Infällt montage |
| Material: | Plast |
| Materialkvalitet: | Termoplast |
| Ytskydd: | Övrigt |
| Typ av yta: | Matt |
| Färg: | Övrigt |
| Transparent: | No |
| Frekvensområde: | 868 Hz |
| Märkström: | 10 A |
| Typ av fastsättning: | Klämmontering |
| Minsta djup på infälld installationsdosa: | 25 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit: | No |
| Kompatibel med Google Assistant: | No |
| Kompatibel med Amazon Alexa: | No |
| Med stöd för IFTTT: | No |