USB laddstation A+C Decento
Decento, Vit porslin, USB-A+C, komplett utan klor
Type: 5014K-C00399 El-Number: 5200616 Product ID: 2CHK290399A0000 GTIN: 8592624132202 Product ID: 2CHK290399A0000 K
Decento, porslin, USB-A+C, komplett utan klor. Strömställarsortiment i porslin med retro design. Insatserna är moderna med skruvlösa anslutningar.
Downloads
Technical specification
Packing
| Package: | 1 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Stödring: | No |
| Med dammskydd: | No |
| Med gångjärnslock: | No |
| Med tryck/prägling: | No |
| Monteringsmetod: | Infällt montage |
| Halogenfri: | No |
| Anti-bakteriell: | No |
| Färg: | Vit |
| RAL-nummer (liknande): | 9003 |
| Med boxar/kopplingar: | No |
| Med dragavlastning: | No |
| Avskärmad buss: | No |
| Avskärmad kapsling: | No |
| Lysterklämma: | No |
| Med belysning: | No |
| Apparatens bredd: | 86 mm |
| Apparatens höjd: | 42.4 mm |
| Apparatens djup: | 86 mm |