USB laddstation
Decento, Svart porslin, USB-A+C, komplett utan klor
Type: 5014K-C00399 N El-Number: 5200615 Product ID: 2CHK290399C4301 GTIN: 8592624132219 Product ID: 2CHK290399C4301 K
Decento, porslin, USB-A+C, komplett utan klor. Strömställarsortiment i porslin med retro design. Insatserna är moderna med skruvlösa anslutningar.
Downloads
Technical specification
Packing
| Package: | 1 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Stödring: | No |
| Med dammskydd: | No |
| Med gångjärnslock: | No |
| Med tryck/prägling: | No |
| Monteringsmetod: | Infällt montage |
| Halogenfri: | No |
| Anti-bakteriell: | No |
| Färg: | Svart |
| RAL-nummer (liknande): | 9017 |
| Med boxar/kopplingar: | No |
| Med dragavlastning: | No |
| Avskärmad buss: | No |
| Avskärmad kapsling: | No |
| Lysterklämma: | No |
| Med belysning: | No |
| Apparatens bredd: | 86 mm |
| Apparatens höjd: | 42.4 mm |
| Apparatens djup: | 86 mm |