Självhäftande larmtape. Längd 2 m.
Technical specification
Packing
| Package: | 1/10/100/1200 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Typ av meddelande: | Vatten |
| Höjd: | 2000 mm |
| Bredd: | 15 mm |
| Djup: | 2000 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit: | No |
| Kompatibel med Google Assistant: | No |
| Kompatibel med Amazon Alexa: | No |
| Med stöd för IFTTT: | No |