För montering av infällda installationsdosor på väggskiva.
Technical specification
Packing
| Package: | 1/18/144 |
| Unit: | PCS |
ETIM Data
| Stöldskydd som kan integreras: | No |
| Material: | Övrigt |
| Färg: | Aluminium |
| Bredd: | 80 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Djup: | 10 mm |