Ljudmodul, med LED-status, aluminiumlegering
Technical specification
ETIM Data
| Lässtrategi biometrisk: | No |
| Lässtrategi kod: | No |
| Lässtrategi datamedia: | No |
| Infälld montering: | Yes |
| Utanpåliggande montage: | Yes |
| Med hus/kapsling/stomme: | No |
| Bredd: | 97 mm |
| Höjd: | 72 mm |
| Djup: | 38 mm |
| Driftspänningsområde: | 28 V |
| Innehåller tangentbord: | No |
| Med dag/natt funktion: | Yes |
| Hörapparatkompatibel: | No |
| Färg: | Aluminium |