M22483-W Video inomhusstation 4,3 (T-slinga)
Technical specification
ETIM Data
| Med video: | Yes |
| Monteringsmetod: | Utanpåliggande montage |
| Material: | Plast |
| Egenskap bildsystem: | Färg |
| Bildskärmsdiagonal: | 109.22 mm |
| Skärm diagonal (tum): | 4.3 inch |
| Färg: | Vit |
| Med touch-skärm: | Yes |
| Bredd: | 152 mm |
| Höjd: | 22.5 mm |
| Djup: | 124 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit: | No |
| Kompatibel med Google Assistant: | No |
| Kompatibel med Amazon Alexa: | No |
| Med stöd för IFTTT: | No |