Mini-systemkontroller, MDRC, 650 mA, med den uppdaterade "all on"/"one on"-inställningen
Technical specification
ETIM Data
| Kortslutningssäker: | Yes |
| Bredd i antal modulmellanrum: | 4 |
| Höjd: | 720 mm |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 900 mm |
| Integrerad dörröppningskrets: | No |
| Styrfunktion: | Yes |
| Utvärderingsfunktion: | Yes |
| Serviceindikering: | Yes |
| Programmeringsspärr: | No |
| Med kontakt: | No |