Vägguttag Extra lågt
Vägguttag 2-vägs, Jordat, Snabbanslutning svart matt
Tyyppi: 302EUJT-885 Snro: 1815284 Tuotekoodi: 2TKA00003863 GTIN: 6438199005348 Tuotekoodi: 2TKA00003863 J M N L 5 K & }
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 1/10/100/1200 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| Med signallampa: | Ei |
| Prägling/Indikering: | Ingen |
| Med gångjärnslock: | Ei |
| Färg: | Svart |
| Metallicfärg: | Ei |
| Låsbar: | Ei |
| Utskjutningsmekanism: | Ei |
| Med funktionsbelysning: | Ei |
| Med orienteringsbelysning: | Ei |
| Med finsäkring: | Ei |
| Särskild strömförsörjning: | Ingen särskild strömförsörjning |
| Halogenfri: | Ei |
| Anti-bakteriell: | Ei |
| Med genomgångsfunktion: | Ei |
| Med brytare: | Ei |
| Roterad centralinsats: | Ei |
| Apparatens bredd: | 85 mm |
| Apparatens höjd: | 41 mm |
| Apparatens djup: | 118 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit: | Ei |
| Kompatibel med Amazon Alexa: | Ei |
| Kompatibel med Google Assistant: | Ei |
| Med stöd för IFTTT: | Ei |