USB laddstation A+C Decento
Decento, Vit porslin, USB-A+C, komplett utan klor
Tyyppi: 5014K-C00399 Snro: 5200616 Tuotekoodi: 2CHK290399A0000 GTIN: 8592624132202 Tuotekoodi: 2CHK290399A0000 K
Decento, porslin, USB-A+C, komplett utan klor. Strömställarsortiment i porslin med retro design. Insatserna är moderna med skruvlösa anslutningar.
Tekniset tiedot
Luokitus
| Lämplig för skyddsklass (IP): | IP20 |
Pakkaus
| Paketti: | 1 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| Sammansättning: | Baselement med centrumplatta |
| Användning: | USB |
| Stödring: | Ei |
| Med dammskydd: | Ei |
| Med gångjärnslock: | Ei |
| Uttagsriktning: | Rak |
| Textfält: | Utan indikeringsfält |
| Med tryck/prägling: | Ei |
| Monteringsmetod: | Infällt montage |
| Material: | Plast |
| Materialkvalitet: | Termoplast |
| Halogenfri: | Ei |
| Anti-bakteriell: | Ei |
| Ytskydd: | Obehandlad |
| Typ av yta: | Blank |
| Färg: | Vit |
| RAL-nummer (liknande): | 9003 |
| Typ av fastsättning: | Montering med skruv |
| Med boxar/kopplingar: | Ei |
| Med dragavlastning: | Ei |
| Avskärmad buss: | Ei |
| Avskärmad kapsling: | Ei |
| Lysterklämma: | Ei |
| Med belysning: | Ei |
| Apparatens bredd: | 86 mm |
| Apparatens höjd: | 42.4 mm |
| Apparatens djup: | 86 mm |