Kameramodul, med infrarött ljus och imfri lins. Färgkamera med stor bildvinkel ( Horisontell 86°, Vertikal 67°, Diagonal 104°) som är manuellt justerbar (H ± 15°, V ± 15°). Inbyggt infrarött ljus samt imfri lins.
Tekniset tiedot
ETIM Data
| Lässtrategi biometrisk: | Ei |
| Lässtrategi kod: | Ei |
| Lässtrategi datamedia: | Ei |
| Infälld montering: | Kyllä |
| Utanpåliggande montage: | Kyllä |
| Med hus/kapsling/stomme: | Ei |
| Bredd: | 97 mm |
| Höjd: | 72 mm |
| Djup: | 41 mm |
| Driftspänningsområde: | 28 V |
| Innehåller tangentbord: | Ei |
| Med dag/natt funktion: | Kyllä |
| Zoom, pan/tilt function: | Ei |
| Manuelt justerbar kamera: | Kyllä |
| Hörapparatkompatibel: | Ei |
| Färg: | Svart |