Ljudmodul, med LED-status, aluminiumlegering
Tekniset tiedot
ETIM Data
| Lässtrategi biometrisk: | Ei |
| Lässtrategi kod: | Ei |
| Lässtrategi datamedia: | Ei |
| Infälld montering: | Kyllä |
| Utanpåliggande montage: | Kyllä |
| Med hus/kapsling/stomme: | Ei |
| Bredd: | 97 mm |
| Höjd: | 72 mm |
| Djup: | 38 mm |
| Driftspänningsområde: | 28 V |
| Innehåller tangentbord: | Ei |
| Med dag/natt funktion: | Kyllä |
| Hörapparatkompatibel: | Ei |
| Färg: | Aluminium |