Systemkontroller, MDRC, 1200 mA, med den uppdaterade "all on"/"one on"-inställningen
Tekniset tiedot
ETIM Data
| Ingångsspänning: | 230 V |
| Strömtyp: | DC |
| Utgångsspänning: | 20 V |
| Max. utström: | 1200 mA |
| Kortslutningssäker: | Kyllä |
| Kapslingsklass (IP): | IP20 |
| Bredd i antal modulmellanrum: | 8 |
| Höjd: | 90 mm |
| Bredd: | 142 mm |
| Djup: | 65 mm |
| Integrerad dörröppningskrets: | Ei |
| Styrfunktion: | Kyllä |
| Utvärderingsfunktion: | Kyllä |
| Serviceindikering: | Kyllä |
| Programmeringsspärr: | Ei |
| Med kontakt: | Ei |