Förhöjningsram
Förhöjningsram, Impressivo, 2-fack, 85mm, dj40mm, matt vit
Typ: 1722S85-884 E-nr: 1815500 Produkt ID: 2TKA00004860 GTIN: 6438199009483 Produkt ID: 2TKA00004860
Förhöjningsramar Impressivo. Apparater för infällt montage kan normalt monteras utvändigt med hjälp av dessa utanpåliggande förhöjningsramar. Tänk på att kontrollera att ramens höjd rymmer den aktuella apparatinsatsen. Materialet är av en hållbar högkvalitativ plast. Ytan är matt. Rengöring med en mild, vanlig hushålls rengöringsmedel. Var försiktig när du rengör med ett kraftfullt lösningsmedel.
Teknisk specifikation
Packning
| Förpackning: | 1/25 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| Sammansättning: | Ram för utanpåliggande montage |
| Lämplig för kopplingsmoduler i hushållsmiljöer: | Nej |
| Antal enheter: | 2 |
| Monteringsriktning: | Horisontell och vertikal |
| Form: | Rektangulär |
| Material: | Plast |
| Materialkvalitet: | Termoplast |
| Halogenfri: | Nej |
| Ytskydd: | Lackerad |
| Typ av yta: | Matt |
| Färg: | Vit |
| RAL-nummer (liknande): | 9016 |
| Transparent: | Nej |
| Skyddsram ingår: | Nej |
| Med kanalinföring: | Nej |
| Med kabelingång: | Nej |
| Med förskruvningsinföring: | Nej |
| Stöttålig: | Nej |
| Kapslingsklass (IP): | IP21 |
| Bredd: | 85 mm |
| Höjd: | 156 mm |
| Djup: | 40 mm |