Doslock vitt Ø 90
Typ: AK5 E-nr: 1420963 Produkt ID: 2TKA001651G1 GTIN: 6410011525357 Produkt ID: 2TKA001651G1
Vitt doslock med diameter 90 mm och skruv c/c avstånd 60 mm.
Levereras med maskeringspluggar för att dölja skruvar.
Locket är tillverkat återvunnen plast. Halogenfritt material (IEC/61249-2-21)
Levereras med maskeringspluggar för att dölja skruvar.
Locket är tillverkat återvunnen plast. Halogenfritt material (IEC/61249-2-21)
Teknisk specifikation
ETIM Data
| Diameter: | 90 mm |
| För dosor/kapsling diameter: | 71 mm |
| Längd: | 90 mm |
| Bredd: | 90 mm |
| Djup: | 90 mm |
| Form: | Rund |
| Typ av fastsättning: | Övrigt |
| Med kabelutgång: | Nej |
| Material: | Plast |
| Halogenfri: | Ja |
| Färg: | Vit |
| Med skruvar: | Nej |
| Plomberbar: | Nej |