Mini-systemkontroller, MDRC, 650 mA, med den uppdaterade "all on"/"one on"-inställningen
Teknisk specifikation
ETIM Data
| Kortslutningssäker: | Ja |
| Bredd i antal modulmellanrum: | 4 |
| Höjd: | 720 mm |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 900 mm |
| Integrerad dörröppningskrets: | Nej |
| Styrfunktion: | Ja |
| Utvärderingsfunktion: | Ja |
| Serviceindikering: | Ja |
| Programmeringsspärr: | Nej |
| Med kontakt: | Nej |