Vägguttag Extra lågt
Vägguttag 2-vägs, Jordat, Snabbanslutning svart matt
Typ: 302EUJT-885 E-nr: 1815284 Produkt ID: 2TKA00003863 GTIN: 6438199005348 Produkt ID: 2TKA00003863 J M N L 5 K & }
Vägguttag i Impressivo design, installeras i 1,5 apparatdosa. 16A/230V IP21,Vägguttagets petskydd och jord sitter integrerat i insatsen vilket gör uttaget beröringsskyddat och jordat även utan centrumplattan och ramen monterad.
Teknisk specifikation
Packning
| Förpackning: | 1/10/100/1200 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| Med signallampa: | Nej |
| Prägling/Indikering: | Ingen |
| Med gångjärnslock: | Nej |
| Färg: | Svart |
| Metallicfärg: | Nej |
| Låsbar: | Nej |
| Utskjutningsmekanism: | Nej |
| Med funktionsbelysning: | Nej |
| Med orienteringsbelysning: | Nej |
| Med finsäkring: | Nej |
| Särskild strömförsörjning: | Ingen särskild strömförsörjning |
| Halogenfri: | Nej |
| Anti-bakteriell: | Nej |
| Med genomgångsfunktion: | Nej |
| Med brytare: | Nej |
| Roterad centralinsats: | Nej |
| Apparatens bredd: | 85 mm |
| Apparatens höjd: | 41 mm |
| Apparatens djup: | 118 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit: | Nej |
| Kompatibel med Amazon Alexa: | Nej |
| Kompatibel med Google Assistant: | Nej |
| Med stöd för IFTTT: | Nej |